Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Chalatai

Moteriški chalatai internetu gera kaina.
  • Tikimės, kad Jums patiks Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi moteriški chalatai internetu. Juk moteris nori ir gali žavingai atrodyti visuomet - ne tik viešumoje, bet ir namuose.
  • Kad neišeitumėte iš elektroninės Tik Tarp Mūsų parduotuvės tuščiomis - įvairių medžiagų ir stilių moteriški chalatai internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Šilti ir jaukūs, elegantiški ir gundantys moteriški chalatai. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote ir niekas nesužavėjo - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad chalatai internetu moterims galėtų pasiūlyti dar platesnį asortimentą ir jį praplėtę apie tai Jums pranešime asmeniškai. Nepraleiskite progos prisidėti prie elektroninės parduotuvės asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti chalatą galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema, ir taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Moteriški chalatai pristatomi prie durų ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir į atokiausius, privačiausius Lietuvos kampelius.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

4 Prekė (s)

per puslapį