Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Korsetai

Moteriški korsetai internetu gera kaina.
  • Tikriausiai, Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje atsidūrėte ne atsitiktinai. Juk Tik Tarp Mūsų kvapą gniaužiantys moteriški korsetai pavers Jus fatališka vilioke ir neleis Jūsų Mylimajam atplėšti akių.
  • Kad neišeitumėte iš elektroninės Tik Tarp Mūsų parduotuvės tuščiomis - įvairių dydžių ir modelių, perregimi moteriški korsetai internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote ir niekas nesužavėjo - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad moteriški korsetai internetu turėtų dar platesnį asortimentą ir jį išplėtę apie tai Jums pranešime asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti kvapą gniaužiantį korsetą galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema, ir taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Moteriški korsetai pristatomi į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį