Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Liekninantys apatiniai

Liekninantys, figūrą koreguojantys apatiniai internetu gera kaina.
  • Tik Tarp Mūsų elektroninė parduotuvė tikisi maloniai Jus nustebinti siūlydama liekninančius ir figūrą koreguojančius apatinius drabužėlius. Taigi, figūrą koreguojantys ir optiškai liekninantys apatiniai internetu ne tik padės paslėpti po švenčių atsiradusius ekstra kilogramus, bet ir suteiks Jūsų siluetui dailesnes formas.
  • Kad neišeitumėte iš elektroninės Tik Tarp Mūsų parduotuvės tuščiomis - įvairių dydžių ir spalvų liekninančios blauzdinės, apatinės suknelės, kelnaitės aukštu liemeniu ir kiti figūrą koreguojantys apatiniai internetu. Moteriški liekninantys, figūrą koreguojantys apatiniai internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote - parašykite mums. Ateityje plėsime figūrą koreguojančių apatinių rūbų asortimentą ir tai padarę Jums pranešime asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės liekninančių apatinių asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti liekninančius apatinius galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema. Taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Moteriški liekninantys, figūrą koreguojantys apatiniai rūbai pristatomi į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

4 Prekė (s)

per puslapį