Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Liemenėlės

Moteriškos liemenėlės, liemenukai internetu gera kaina.
  • Tikimės, kad Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje liemenėlės internetu patrauks Jūsų dėmesį ir išsirinksite tokią, kuri patiks ne tik Jums, bet ir Jam. Įvairių spalvų, raštuotos ar perregima nugara liemenėlės internetu nenuvils Jūsų švelnios odos.
  • Kad neišeitumėte iš elektroninės Tik Tarp Mūsų parduotuvės tuščiomis - įvairių modelių, stilių ir spalvų moteriškos liemenėlės internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote ir niekas nesužavėjo - parašykite mums. Ateityje stengsimės, kad liemenukai internetu turėtų dar gausesnį asortimentą ir praplėtę apie tai Jums pranešime asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės liemenėlių asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti moterišką liemenėlę galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema, ir taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, liemenėlių atsiėmimo metu.
  • Moteriški liemenukai pristatomi į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį