Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Moteriški maudymosi kostiumėliai

Moteriški maudymosi kostiumėliai internetu.
  • Elektroninė parduotuvė Tik Tarp Mūsų gali pasigirti, kad jos siūlomi moteriški maudymosi kostiumėliai internetu turi gausų asortimentą. Tai gali būti puiki dovana sau, mielosios, vyro dovana mylimai moteriai.
  • Kad neišeitumėte iš elektroninės Tik Tarp Mūsų parduotuvės tuščiomis - įvairių dydžių, spalvų ir modelių moteriški vientisi maudymukai ir dviejų dalių maudymosi kostiumėliai internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote ir niekas nepatraukė Jūsų akies - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad maudymukai internetu turėtų dar gausesnį asortimentą ir jį išplėtę Jums apie tai pranešime asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės asortimento plėtimo.
  • Maudymukai internetu įsigyjami greitai ir lengvai: galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema, ir taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Moteriški maudymosi kostiumėliai, ilgos paplūdimio skaros ir paplūdimio sijonėliai pristatomi į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

8 Prekė (s)

per puslapį