Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Atskiri maudymosi kostiumėliai

Atskiri maudymosi kostiumėliai internetu gera kaina.
  • Elektroninė parduotuvė Tik Tarp Mūsų žino kaip šaltuoju metų laiku oda pasiilgsta saulės... Maudytis saulės voniose su dviejų dalių maudymosi kostiumėliais - tikra palaima.
  • Kad Tik Tarp Mūsų internetinė parduotuvė Jūsų nenuviltų - įvairių modelių, spalvų ir dydžių seksualūs atskiri maudymosi kostiumėliai internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote ir niekas Jūsų nesuviliojo - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad moteriški maudymosi kostiumėliai internetu turėtų dar gausesnį asortimentą ir jį ižplėtę pranešime Jums apie tai asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės dviejų dalių maudymosi kostiumėlių asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti atskirą maudymosi kostiumėlį galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema, ir taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Atskiri maudymosi kostiumėliai pristatomi į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį