Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Kojinės virš kelių

Kojinės virš kelių internetu gera kaina.
  • Tik Tarp Mūsų elektroninė parduotuvė žino, kad vyrai myli akimis. Suteikime jiems pretekstą. Niekas nemotyvuoja geriau nei prisegamos kojinės su nėriniais.
  • Kad neišeitumėte iš elektroninės Tik Tarp Mūsų parduotuvės tuščiomis - įvairių modelių ir spalvų kojinės virš kelių internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote arba net nežinojote ko ieškote ir niekas nepatraukė Jūsų akies - parašykite mums. Ateityje norime, kad kojinės virš kelių internetu turėtų platesnį asortimentą ir jį praplėtę apie tai Jums pranešime asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės kojinių virš kelių asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti kojines virš kelių galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema, ir taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Moteriškos kojinės virš kelių gali būti pristatomos į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį