Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Vyriški maudymosi šortai, glaudės

Vyriškos glaudės ir maudymosi šortai internetu gera kaina.
  • Elektroninė parduotuvė Tik Tarp Mūsų rūpinasi ne tik moterimis, bet ir vyrais. Tiems, kurie nesižavi nudistų paplūdimiais, siūlome stilingas glaudes ir maudymosi šortus internetu.
  • Kad Tik Tarp Mūsų internetinė parduotuvė Jūsų nenuviltų, pasiūloje - įvairių modelių, spalvų ir dydžių glaudės ir maudymosi šortai internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neradote, ko ieškojote ir niekas Jūsų nesuviliojo - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad vyriški maudymosi šortai internetu turėtų platesnį asortimentą ir jį išplėtę pranešime apie tai Jums asmeniškai. Pasinaudokite proga prisidėti prie elektroninės parduotuvės vyriškų maydymosi šortų asortimento plėtimo.
  • Norėdami įsigyti vyriškus maudymosi šortus ar glaudes galite sumokėti internetu, pasinaudodami elektronine bankininkyste arba paysera sistema. Taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, pirkinio atsiėmimo metu.
  • Maudymosi šortai ir glaudės pristatomi į namus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir Alytus), bet ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose, ten kur vyrai atrodo stilingai ne tik miestų gatvėse, bet ir paplūdimiuose.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

2 Prekė (s)

per puslapį