Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Auskarai

  • Elektroninė Tik Tarp Mūsų parduotuvė gali pasididžiuoti plačiu aksesuarų asortimentu. Tik Tarp Mūsų auskarai internetu yra tokie moteriški aksesuarai, kurie papuošia tokias subtilias moters kūno vietas kaip kaklas ir ausys.
  • Internetinė Tik Tarp Mūsų parduotuvė nori, kad asortimente esantys auskarai internetu patenkintų skirtingų moterų poreikius. Auskarai ir kiti moteriški aksesuarai skirti toms, kurios ne tik svajoja, kad reiktų dažniau puoštis, bet ir kasdien puošiasi. Tik Tarp Mūsų auskarai internetu parduodami gera kaina. Auskarai skirti toms, kurios mėgsta dėmesį. Jei neradote akį traukiančių auskarų - parašykite mums, nes sieksime, kad auskarai internetu ateityje turėtų dar platesnį asortimentą ir jį praplėtę pranešime Jums asmeniškai.
  • Patikusius auskarus galite įsigyti mokėdami bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, auskarų atsiėmimo metu.
  • Auskarai pristatomi prie Jūsų durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur vyrai nori parodyti dėmesį moterims arba moterys nori parodyti dėmesį sau pačios.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

5 Prekė (s)

per puslapį