Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Kepurės

  • Elektroninė parduotuvė Tik Tarp Mūsų tikisi, kad rasite patinkančią kepurę, kuri ne tik saugos Jūsų auseles nuo šaltuko, bet ir bus jūsų stilingas aksesuaras.
  • Internetinė parduotuvė Tik Tarp Mūsų siekia, kad asortimente esančios kepurės internetu tiktų ir patiktų, net ir toms moterims, kurios nemėgsta galvos apdangalų ir vengia jų net šaltuoju metų laiku. Tik Tarp Mūsų kepurės internetu gera kaina ir aukšta kokybe. Jei neįtiko nė viena kepurė, kad neišeitumėte tuščiomis ir kitą kartą - parašykite mums, nes sieksime, kad Tik Tarp Mūsų kepurės internetu turėtų platų asortimentą, o jį praplėtę apie tai pranešime Jums asmeniškai. Padėkite sukurti asortimentą, kuris įtiktų visoms moterims kartu ir kiekvienai moteriai atskirai.
  • Patikusias kepures internetu galite įsigyti mokėdami bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, kepurių atsiėmimo metu.
  • Kepurės pristatomos į namus ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus), bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius. Visur kur moterys saugo savo auseles ir plaukus nuo šaltuko.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

1 Prekė (s)

per puslapį