Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Kita

  • Tik Tarp Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente moteriški aksesuarai internetu, kurie jūsų seną garderobą gali prikelti naujam gyvenimui, moteriški aksesuarai lyg prieskoniai mūsų spintos turinyje.
  • Internetinė parduotuvė Tik Tarp Mūsų siekia, kad asortimente esantys moteriški aksesuarai patenkintų net išrankiausias stilingų aksesuarų ieškotojas. Tik Tarp Mūsų internetinė parduotuvė siekia, kad moteriški aksesuarai internetu jus tenkintų ir kokybe ir gera kaina. Tik Tarp Mūsų moteriški aksesuarai internetu skirti toms, kurios yra dėmesingos stilingoms detalėms. Jei neradote akį traukiančių aksesuarų, kuriems būtų neįmanoma atsispirti - parašykite mums, nes ateityje ketiname plėsti aksesuarų asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai. Jūs galite prisidėti prie ypatingų aksesuarų asortimento kūrimo.
  • Patikusius aksesuarus galite įsigyti mokėdami bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, prekių atsiėmimo metu.
  • Moteriški aksesuarai pristatomi prie Jūsų durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur moterys vertina aksesuarus kaip subtilius stiliaus prieskonius, kurie pagardina bet kokį aprangos derinį.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

1 Prekė (s)

per puslapį