Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Rankinės ir piniginės

  • Tik Tarp Mūsų elektroninė parduotuvė siekia, kad moterys gerai atrodytų ir dėl to dar geriau jaustųsi bei pasitikėtų savimi. Rankinės ir piniginės internetu - moteriški aksesuarai, kuriems negali atsispirti nė viena moteris.
  • Internetinės parduotuvės Tik Tarp Mūsų asortimente esančios rankinės ir piniginės internetu patenkins net išrankiausias stilingų moteriškų aksesuarų medžiotojas. Tik Tarp Mūsų siūlomos rankinės ir piniginės internetu gera kaina nepaliks abejingų. Piniginės ir rankinės internetu padės sutaupyti brangų moteriška laiką. Rankinės yra tarsi moterų sielų veidrodžiai, o piniginės - galbūt jų širdys? Jei neradote sau patinkančios piniginės ar rankinės internetu - parašykite mums, nes ateityje ketiname plėsti aksesuarų asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai. Jūs galite prisidėti prie to, kad rankinės internetu turėtų dar platesnį ir įvairesnį asortimentą.
  • Na, o patikusias rankines, pinigines ir kitus aksesuarus galite įsigyti mokėdami bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, drabužių atsiėmimo metu.
  • Rankinės ir piniginės pristatomos prie Jūsų durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur moterys supranta, kad visas jų gyvenimas gali tilpti į rankinę.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį