Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Sagės

  • Tik Tarp Mūsų elektroninės parduotuvės moteriški aksesuarai internetu yra skirti ne tik moterims, kurios myli save, bet ir vyrams, kurie myli savo moteris. Aksesuarai gali pagyvinti ar kardinaliai pakeisti bet kokį įvaizdį, o sagės gali atkreipti, net pažengusių puošeivų dėmesį. Sagės - išskirtiniai moteriški aksesuarai.
  • Internetinė parduotuvė Tik Tarp Mūsų siekia, kad sagės internetu ir kiti moteriški aksesuarai Jums būtų prieinami greitai, patogiai ir gera kaina bei kokybe. Jei neradote kerinčios sagės internetu - parašykite mums, nes sieksime, kad sagės internetu ateityje turėtų platesnį asortimentą ir jį išplėtę apie tai pranešime Jums asmeniškai.
  • Patikusias sages galite įsigyti mokėdami bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, sagių atsiėmimo metu.
  • Sagės pristatomos prie Jūsų durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur vyrai ir moterys vertina aksesuarus kaip subtilius stiliaus prieskonius.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

2 Prekė (s)

per puslapį