Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Šaliai, šalikai

  • Tik Tarp Mūsų elektroninė parduotuvė moterims siūlo pasipuošti šaliais ir šalikais, tai aksesuarai, kurie ne tik atrodo stilingai, bet ir yra praktiški.
  • Internetinė parduotuvė Tik Tarp Mūsų siekia, kad asortimente esantys šaliai ir šalikai internetu nudžiugintų išskirtinių aksesuarų ieškotojas. Šaliai ir šalikai internetu išsiskiria savo kokybe. Tik Tarp Mūsų parduodami moteriški aksesuarai, šalikai ir šaliai internetu gera kaina. Norime, kad kiekviena moteris rastų širdžiai mielų moteriškų aksesuarų - parašykite mums jei tokių neradote, mes ateityje sieksime, kad moteriški šalikėliai ir šaliai internetu turėtų dar platesnį asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Patikę šaliai ir šalikai internetu įsigyjami atsiskaitant bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, šalių ir šalikų atsiėmimo metu.
  • Šaliai ir šalikai pristatomi prie Jūsų durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur moterys gali pačios save įkvėpti kasdieniams žygdarbiams.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

5 Prekė (s)

per puslapį