Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Moteriški megztiniai

"Mano mielas drauge, man labai patiko, kad vakar pagyrei mano megztuką. Tu esi priežastis, to, kad pagaliau galiu nešioti stilingus moteriškus megztinius...

Mano mylimas drauge, muilo operų išmintis - paparasta, norint surasti svajonių princą (ar būti jo surastai), tektų nešioti akinius bei dėvėti per didelius pilkus megztukus."

                                                                                              Tavoji TTM

  • Elektroninė parduotuvė Tik Tarp Mūsų nori, kad gerai atrodytumėte ir tuomet kai atvėsta oras ir tenka apsirengti šiltai. Moteriški megztiniai internetu gera kaina sušildys ne tik šaltomis žiemomis, bet ir vėsiomis vasaros naktimis. Apžiūrėkite ir išsirinkite sau tinkančius ir patinkančius madingus, stilingus ir net svajonių princus pritraukiančius moteriškus megztinius.
  • Kad neišeitumėte nesišypsodami - moteriški megztiniai internetu turi įvairiausių dydžių, medžiagų ir stilių, firminių, vardinių, stilingų megztinių asortimentą. Jei neradote, kas džiugintų - parašykite mums. Pasistengsime ateityje megztinių asortimentą išplėsti ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Moteriški megztiniai internetu įsigyjami atsiskaitant bankiniu pavedimu, per paysera sistemą arba atsiskaitant grynaisiais megztuko atsiėmimo metu.
  • Prekes pristatysime ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, kur gyvena miesto triukšmo neišvarginti princai ir princesės.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

10 Prekė (s)

per puslapį