Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Moteriški paltai, striukės

Moteriški paltai ir striukės internetu.
  • Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje moteriškos striukės, moteriški paltai ir moteriška nenugalima elegancija. Moteriškos striukės ir paltai internetu gera kaina įtikins Jus, jog galima atrodyti žavingai ir šaltu oru.
  • Trumpesni ir ilgesni, įvairių dydžių paltai ir striukės internetu leis apžiūrėti platų asortimentą neišeinant iš namų. Įvairių medžiagų ir modelių firminės, vardinės, stilingos moteriškos striukės ir paltai internetu. Jei asortimente neradote savo svajonių modelio - parašykite mums. Ateityje, kad moteriški paltai ir striukės internetu turėtų dar platesnį asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Moteriški paltai ir striukės internetu įsigyjami atsiskaitant bankiniu pavedimu, per paysera sistemą arba atsiskaitant grynaisiais pinigais palto ar striukės atsiėmimo metu.
  • Prekes pristatysime ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur norėsite papuošti sužvarbusį miesto, miestelio ar kaimelio peizažą.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

4 Prekė (s)

per puslapį