Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Moteriški sijonai

Sijonai moterims internetu gera kaina.

  • Tik Tarp Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo parodyti savo kojeles. Sijonai moterims internetu gera kaina ir savo kokybe sudomins net iš tiesų išrankias dailiosios lyties atstoves.
  • Įvairių ilgių ir dydžių moteriški sijonai internetu tiks ir santūriai biuro darbuotojai, ir užsiėmusiai studentei, ir vakarėlių liūtei. Siauri ir banguojantys, įvairių medžiagų ir modelių firminiai, vardiniai, stilingi sijonai moterims internetu. Jei asortimente neradote savo trokštamo modelio - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad moteriški sijonai internetu turėtų dar platesnį asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Moteriški sijonai internetu gali būti įsigyjami atsiskaitant bankiniu pavedimu, per paysera sistemą arba atsiskaitant grynaisiais sijono atsiėmimo metu.
  • Prekes pristatysime ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur gatvelės labiausiai išsiilgusios skambių aukštakulnių ir plazdančių sijonų garsų.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį