Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Moteriški švarkeliai

"Mano mielas drauge, šis gęstantis vakaras man priminė pernai metų rudenį, kai stovėjau su klevu suglaudusi nugaras. Šis apibėrė mane lapais, o tu - bučiniais. Tada net žvarbulys džentelmeniškai laukė, kol baigsime bučiuotis...

Mano mylimas drauge, jei tik tarp mūsų, niekada negalėjau pagalvoti, kad galėsiu taip gerai jaustis dėvėdama du švarkus vienu metu."

                                                                                                       Tavoji TTM

  • Tik Tarp Mūsų paslaptis, kad moteriški švarkeliai veikia vyrus taip panašiai kaip moteris veikia vyrų uniformos. Moteriški švarkeliai internetu gera kaina ir puikia kokybe. Elektroninė parduotuvė Tik Tarp Mūsų išduoda Jums savo paslaptis apie madingus, stilingus bei žvarbulį stabdančius moteriškus švarkelius. 
  • Kad neišeitumėte nesišypsodami - moteriški švarkeliai internetu siūlo įvairiausių dydžių, medžiagų ir stilių, firminių, vardinių, stilingų moteriškų švarkelių pasirinkimą. Jei neradote, kas trauktų jūsų akį - parašykite mums. Ateityje plėsime moteriškų švarkelių asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Moteriški švarkeliai internetu įsigyjami bankiniu pavedimu, per paysera sistemą arba atsiskaitant grynaisiais švarkelių atsiėmimo metu.
  • Prekes pristatysime ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur nešiosite Tik Tarp Mūsų švarkelius.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

4 Prekė (s)

per puslapį