Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Moteriškos glaustinukės

Moteriškos glaustinukės internetu gera kaina.

  • Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje - gundančios ir kartu santūrios moteriškos glaustinukės ir bodžiai, kurie tinka ne tik oficialioje aplinkoje dirbančiai moteriai, bet ir neakivaizdžiai gundančiai moteriai. Moteriškos glaustinukės ir bodžiai internetu gera kaina ir puikia kokybe suvilios tas, kurios dar nėra dėvėjusios tokio rūbo, kuris priglunda lyg antra oda.
  • Kad liktumėte patenkintos - siūlome įvairių dydžių, medžiagų ir modelių firminių, vardinių, stilingų moteriškų glaustinukių ir bodžių internetu pasirinkimą. Jei Jūsų nesužavėjo šiuo metu siūlomi modeliai - parašykite mums. Ateityje sieksime, kad glaustinukės ir bodžiai internetu turėtų platų asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Glaustinukės ir bodžiai internetu įsigyjami atsiskaitant bankiniu pavedimu, per paysera sistemą arba atsiskaitant grynaisiais prekių atsiėmimo metu.
  • Glaustinukės ir bodžiai bus pristatyti ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį