Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Proginės suknelės

"Mano mielas drauge, niekas taip neprailgina tamsių vakarų kaip prisiminimai apie tinkamai neišnaudotas progas. Manau, jog tokiai pasitaikius, reikia sugniaužti kumščius ir kovoti. Taip ir girdžiu pranešėjo žodžius:

- Pooooonios ir ponai! Kairiajame ringo kampe - ryžtingai nusiteikusi trijų šimtų gramų svorio, M dydžio, raudono šilko puošni proginė suknelė! Dešiniajame - įsiutęs ir cinamonuotas, dviejų šimtų penkiasdešimties kilokalorijų svorio, marcipaninis pyragaitis "Saldumas"!

Beje, mano mylimas drauge, jei Tik Tarp Mūsų - pralaimėjusiajam lieka pyragaitis..."

                                                                                                                     Tavo TTM

  • Tikimės, kad Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje gyvenančios puošnios, proginės suknelės internetu atras kelią į Jūsų širdis. Suknelė gali puošti moterį arba moteris gali puošti suknelę. Visiškai nesvarbu, svarbu, kad moteris puoštųsi. Ar tai būtų išleistuvės, jubiliejus ar pirmasis pasimatymas - tikimės, kad Jūsų lukeščiai bus patenkinti, o progos - išnaudotos.
  • Kad neišeitumėte tuščiomis Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomas - įvairiausių dydžių, medžiagų ir modelių proginių suknelių internetu pasirinkimas. Jei neradote, ko norite - parašykite mums. Pasistengsime ateityje asortimentą išplėsti ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Progines sukneles internetu galite įsigyti mokėdami bankiniu pavedimu, per paysera sistemą arba atsiskaitydami grynaisiais naujos, puošnios suknelės atsiėmimo metu.
  • Jeigu užsisakėte progines sukneles internetu - sutaupėte savo laiką, nes jas pristatysime prie durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

11 Prekė (s)

per puslapį