Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Suknelės

„Mano mielas drauge, ar aš nesakiau, kad yra du dalykai pripildo moters širdį džiaugsmo - tai pavasaris ir suknelės... Pirmasis šiltais vėjais įsisupęs velia plaukus ir protą, o antrosios, aistringai besiplaikstančios, kilsteli pasitikėjimą savimi tiek, kad jau išdrįsčiau pasėdėti Tau ant kelių...
Mano mylimas drauge, jei kada norėsi pavelti man plaukus – padovanok man pavasarį...“

                                                                                                           Tavoji TTM

  • Viliamės, kad Tik Tarp Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos stilingos, madingos suknelės internetu padės nepamiršti ir širdyje nešioti pavasario išdykusį dvelksmą visais metų laikais.
  • Kad neišeitumėte tuščiomis - įvairiausių dydžių, modelių ir medžiagų suknelės internetu turi platų asortimentą. Suknelės internetu moterims gera kaina gali praskaidrinti bet kokią apsiniaukusią dieną. Jei neradote, tokios suknelės, kuri džiugintų - parašykite mums. Pasistengsime ateityje asortimentą išplėsti ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Įsigyti norimą prekę galite internetu (bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą) arba atsiskaitydami grynaisiais naujos suknelės atsiėmimo metu.
  • Prekes pristatysime ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Elementai 1 į 1213 viso

per puslapį
Puslapis:
  1. 1
  2. 2