Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Vyriški batai

Vyriški batai internetu gera kaina.
  • Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje vyriški batai internetu gera kaina. Šiais laikais batai reiškia daugiau nei apavą saugantį pėdas nuo grubaus asfalto. Dabar batai - svarbi stiliaus detalė. Iš batų galima daug ką spręsti apie vyro charakterį ir gyvenimo būdą.
  • Internetinė parduotuvė Tik Tarp Mūsų siekia, kad asortimente esantys vyriški batai internetu patenkintų net išrankiausius stilingų batų ieškotojus. Tik Tarp Mūsų elektroninės parduotuvės asortimento vyriški batai pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Siūlome įvairių dydžių ir modelių vyriškus batus įsigyti gera kaina ir aukšta kokybe. Vyriška avalynė internetu skirta tiems, kurie ieško firminės, stilingos ir kokybiškos avalynės. Jei neradote sau tinkamų batų - parašykite mums, nes sieksime, kad ateityje vyriška avalynė internetu turėtų dar gausesnį asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Vyriška avalynė internetu įsigyjama mokant bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais avalynės atsiėmimo metu.
  • Vyriški batai pristatomi prie Jūsų durų ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur vyrai supranta, kad batai turi ne tik praktinę reikšmę.

Šiuo metu šioje kategorijoje prekių nėra