Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Vyriški megztiniai

Vyriški megzti megztiniai internetu gera kaina.

  • Tik Tarp Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente vyrams siūlome įsigyti megztų šiltų liemenių ir megztinių. Vyriški megztiniai internetu išsiskiria gera kaina ir puikia kokybe.
  • Tik Tarp Mūsų internetinė parduotuvė siekia, kad asortimente esantys vyriški megztiniai internetu patenkintų net išrankiausius vyrus. Vyriškų megztinių turime įvairių dydžių, medžiagų ir modelių. Tik Tarp Mūsų vyriški megztiniai internetu skirti firminių, vardinių ir stilingų rūbų gerbėjams, kurie žino, kad žmonės juos palydi pagal protą, bet nepamiršta ir to, kad sutinka pagal išvaizdą. Jei neradote patinkančių rūbų - parašykite mums, nes aprangos asortimentą ateityje ketiname išplėsti ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Galite įsigyti norimą vyrišką drabužį internetu mokėdami bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais megztinių ar liemenių atsiėmimo metu.
  • Vyriški megztiniai ir liemenės pristatomi ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, visur, kur vyrai rūpinasi savo stiliumi.

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

3 Prekė (s)

per puslapį