Mano krepšelis

0 prekė(s) - 0,00 €0 Lt

Nemokamas siuntimas

Užsisakius erotinių prekių už 10€

Vyriškos kelnės ir šortai

  • Tik Tarp Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos vyriškos kelnės ir šortai internetu gera kaina. Kelnės gali būti plačios arba siauros, ilgos arba trumpos. Tik nuo Jūsų pasirinkimo priklauso kaip atrodysite šiandien: oficialus, "vintage" ar nerūpestingas.
  • Internetinė parduotuvė Tik Tarp Mūsų nori, kad asortimente esančios vyriškos kelnės ir šortai internetu patenkintų net išrankiausius stilingų vyriškų drabužių medžiotojus. Tik Tarp Mūsų vyriškos kelnės internetu pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Kad neišeitumėte tuščiomis, mes siūlome įvairių dydžių ir modelių vyriškas stilingas kelnes internetu gera kaina. Jei neradote tokių kelnių, kurias pirktumėte nedvejoję - parašykite mums, nes ateityje sieksime, kad vyriški šortai ir kelnės internetu turėtų dar platesnį asortimentą ir tai padarę pranešime Jums asmeniškai.
  • Patikusios vyriškos kelnės ar šortai internetu įsigyjami atsiskaitant bankiniu pavedimu arba per paysera sistemą, taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais, drabužių atsiėmimo metu.
  • Vyriškos kelnės pristatomos ne tik į didžiausius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus) bet ir į atokiausius Lietuvos kampelius, ten kur vyrai supranta, kad kokybiškos kelnės vyrui lygiai taip pat svarbios, kaip, tarkime, geras laikrodis.

Šiuo metu šioje kategorijoje prekių nėra